Uitstekend toepasbare methodiek

Review NLP training Jack Sikking  - Breezand In eerste instantie heb ik me voor deze NLP training opgegeven met een zakelijke reden. Ik werk al lang als maatschappelijk werker in de zorg en wilde mijn praktisch werken weer eens een theoretisch kader geven.

Ik wist ook dat deze training belangrijk kon zijn voor mijn persoonlijke groei.
In het bereiken van de beide doelstellingen ben ik met glans geslaagd. Ik kan deze methodiek uitstekend toepassen in mijn werk, onder andere met mensen met een autismespectrum stoornis.
Ook een aantal persoonlijke doelstellingen heb ik behaald of ga ik nog behalen. Want veranderingen in jezelf kosten ook tijd.

Ik heb voor de Mind Academy gekozen omdat ik merkte dat ik te maken had met bijzonder ervaren en bevlogen trainers. Ik heb vier weekeinden in Abcoude gevolgd en één in Bergen ( dat is het mooie van de Mind Academy, als je een weekeind niet kunt, kun je het inhalen in een andere vestiging) en de professionaliteit en betrokkenheid spatte eraf.
Het is voor mij een reden om meteen na de Practitioner meteen de Master te gaan volgen.

Jack Sikking - Breezand

Abcoude Amsterdam - Utrecht

Abcoude Amsterdam Utrecht


Onze NLP trainingen in de regio Amsterdam - Utrecht verzorgen we vanuit onze landelijke locatie Anna Haen in Abcoude

Introductieavond
do 13 april

Alkmaar Den Helder - Haarlem

Alkmaar


In Noord-Holland geven we onze NLP trainingen in het boutique hotel Fallon in Alkmaar in het Westerpark vlakbij het centrum

Introductieavond
do 23 maart

Arnhem Arnhem - Nijmegen

NLP in Papendal Arnhem Nijmegen


In Gelderland in de regio Arnhem - Nijmegen verzorgen we onze NLP opleidingen in topsport centrum Papendal

Introductieavond
do 6 april

Rotterdam Rotterdam - Den Haag

Training Rotterdam


Onze opleidingen NLP in Zuid-Holland verzorgen we vanuit Lommerrijk (Hillegersberg) gelegen aan de Bergse Plas

Introductieavond
do 13 april

Vught Den Bosch - Eindhoven

Vught, omgeving Eindhoven Den Bosch


In Noord Brabant in de regio Den Bosch - Eindhoven geven we onze NLP cursussen en in Huize Bergen in Vught

Introductieavond
do 30 maart