Boek | IJs verkopen aan Eskimo's - Pacelle van Goethem
IJs verkopen aan Eskimo's -  Pacelle van Goethem

Hoe werkt beïnvloeding? Wanneer en hoe kom ik het meest overtuigend over?
In een persoonlijke stijl en op basis van psychologisch onderzoek laat Pacelle van Goethem je zien hoe beïnvloeding werkt en hoe je met je eigen talenten en vaardigheden meer invloed op anderen kunt krijgen en makkelijker kunt leren overtuigen.

Het gaat niet alleen om argumenteren, want echt overtuigen lukt alleen als je zorgt dat mensen zich bij je op hun gemak voelen en zich willen openstellen voor wat je te zeggen hebt.

In dit boek gaat het erom dat mensen een gewillig oor voor je hebben; het is niet nodig dat je met onweerlegbare argumenten komt of de tegenpartij overdondert met slim gekozen retoriek. Overtuigen doe je het best als je ontspannen bent en je zeker voelt. Dan gebruik je alles wat jou zo goed maakt: je flair, je overzicht, je gevoel voor humor. Leen van de besten en pluk de vruchten uit de beste methodes. Ook jij kunt leren van mensen als Bill Clinton, Christiane Amanpour en de jongens van Top Gear!

ISBN 9789047001836

Bestel bij Bol.com

De boeken die je bestelt bij Bol.com, bestel je via een affiliate link

Abcoude Amsterdam - Utrecht

Abcoude Amsterdam Utrecht


Onze NLP trainingen in de regio Amsterdam - Utrecht verzorgen we vanuit onze landelijke locatie Anna Haen in Abcoude

Introductieavond
do 15 juni

Alkmaar Den Helder - Haarlem

Alkmaar


In Noord-Holland geven we onze NLP trainingen in het boutique hotel Fallon in Alkmaar in het Westerpark vlakbij het centrum

Introductieavond
do 22 juni

Arnhem Arnhem - Nijmegen

NLP in Papendal Arnhem Nijmegen


In Gelderland in de regio Arnhem - Nijmegen verzorgen we onze NLP opleidingen in topsport centrum Papendal

Introductieavond
do 6 juli

Rotterdam Rotterdam - Den Haag

Training Rotterdam


Onze opleidingen NLP in Zuid-Holland verzorgen we vanuit Lommerrijk (Hillegersberg) gelegen aan de Bergse Plas

Introductieavond
do 22 juni

Vught Den Bosch - Eindhoven

Vught, omgeving Eindhoven Den Bosch


In Noord Brabant in de regio Den Bosch - Eindhoven geven we onze NLP cursussen en in Huize Bergen in Vught

Introductieavond
do 15 juni