Ervaring NLP Master training. Mijn reis in het onderbewuste
Review NLP Master training Angela Godschalk

Mijn doel om de NLP Master training te beginnen was om mezelf nog verder te ontwikkelen.
Ik werd meegenomen in een onderzeeër naar mijn onderbewuste. Het eerste weekend was het al raak.

Zwarte dozen van het verleden met kettingen die mij onbewust stuurden werden opengetrokken. Het bewust worden van deze belemmeringen, verwerken en het loslaten hiervan maakte dat er meer rust in mijn hoofd kwam.
Door een familieopstelling heb ik een hechtere band gekregen met mijn dochter Eileen. Wat ik heb ervaren tijdens deze dagen is het enthousiasme, warmte, humor, de verschillende technieken en het oefenen hiervan maakte elk blok weer heel bijzonder.

De sfeer die de trainers creëerde was dat alles mogelijk is. Zij nodigden iedereen uit zijn of haar kansen te pakken. Mijn bewondering en waardering gaan uit naar Arnold, Ellen en Justin die op elk moment een luisterend oor of het juiste gereedschap aanreikte om mijn pad te vervolgen. Jullie zijn Kanjers. Chapeau voor jullie 3-tjes!

Liefs Angela

Abcoude Amsterdam - Utrecht

Abcoude Amsterdam Utrecht


Onze NLP trainingen in de regio Amsterdam - Utrecht verzorgen we vanuit onze landelijke locatie Anna Haen in Abcoude

Introductieavond
do 15 juni

Alkmaar Den Helder - Haarlem

Alkmaar


In Noord-Holland geven we onze NLP trainingen in het boutique hotel Fallon in Alkmaar in het Westerpark vlakbij het centrum

Introductieavond
do 22 juni

Arnhem Arnhem - Nijmegen

NLP in Papendal Arnhem Nijmegen


In Gelderland in de regio Arnhem - Nijmegen verzorgen we onze NLP opleidingen in topsport centrum Papendal

Introductieavond
do 6 juli

Rotterdam Rotterdam - Den Haag

Training Rotterdam


Onze opleidingen NLP in Zuid-Holland verzorgen we vanuit Lommerrijk (Hillegersberg) gelegen aan de Bergse Plas

Introductieavond
do 22 juni

Vught Den Bosch - Eindhoven

Vught, omgeving Eindhoven Den Bosch


In Noord Brabant in de regio Den Bosch - Eindhoven geven we onze NLP cursussen en in Huize Bergen in Vught

Introductieavond
do 15 juni