Review NLP trainers opleiding | Marieke van Beek - Helvoirt

Review NLP training Anoniem Ga ik het doen of ga ik het niet doen...? Jaaahh, ik ga ervoor! Want het volgen van de trainersopleiding was een stap om nog meer te werken vanuit mijn hart.

Voorbijgaand aan het stemmetje 'kan ik dat wel?' ben ik er vol voor gegaan. Wat heb ik veel geleerd!
Dat ik deze training bij Mind Academy wilde volgen, was geen vraagstuk. Mijn Practitioner en Master heb ik hier ook gevolgd. Als ik ergens het trainersvak wilde leren, is het hier, waarbij de combinatie van expertise en aandacht voor persoonlijke ontwikkeling voorop staan. Arnold ervaar ik als een toptrainer, waarvan ik meer dan graag wil leren.
Het hele traject was intensief. Je leert wie je bent als trainer, hoe je een training succesvol opbouwt en hoe groepsprocessen werken. En natuurlijk is een rode draad daarin je eigen persoonlijke ontwikkeling. En...leer je echt de essentie van NLP kennen!
Met de examenonderdelen in het verschiet, is het kortweg ook hard werken zo'n zes maanden lang. Ik heb de training op Ibiza mogen volgen. Twee keer een week intensief met elkaar aan de slag. Tussen deze twee weken in (met een tussenperiode van vier maanden), was er wekelijks intervisie, waren er trainersavonden en mocht ik flink aan de studie om het vak van trainer en in het bijzonder NLP steeds meer eigen te maken.
Ik ben onwijs trots dat ik me nu NLP trainer mag noemen en het hele traject succesvol heb afgerond. Hoe gaaf is dat!

Bedankt Mind Academy voor alle wijsheid, het vertrouwen en vooral ook het plezier dat ik heb ervaren!!

Anoniem

Abcoude Amsterdam - Utrecht

Abcoude Amsterdam Utrecht


Onze NLP trainingen in de regio Amsterdam - Utrecht verzorgen we vanuit onze landelijke locatie Anna Haen in Abcoude

Introductieavond
do 13 april

Alkmaar Den Helder - Haarlem

Alkmaar


In Noord-Holland geven we onze NLP trainingen in het boutique hotel Fallon in Alkmaar in het Westerpark vlakbij het centrum

Introductieavond
do 20 april

Arnhem Arnhem - Nijmegen

NLP in Papendal Arnhem Nijmegen


In Gelderland in de regio Arnhem - Nijmegen verzorgen we onze NLP opleidingen in topsport centrum Papendal

Introductieavond
do 6 april

Rotterdam Rotterdam - Den Haag

Training Rotterdam


Onze opleidingen NLP in Zuid-Holland verzorgen we vanuit Lommerrijk (Hillegersberg) gelegen aan de Bergse Plas

Introductieavond
do 13 april

Vught Den Bosch - Eindhoven

Vught, omgeving Eindhoven Den Bosch


In Noord Brabant in de regio Den Bosch - Eindhoven geven we onze NLP cursussen en in Huize Bergen in Vught

Introductieavond
do 30 maart