• Start je NLP opleiding bij Mind Academy
  • Leer NLP praktisch toe te passen in een ontspannen sfeer
  • Maak een grote stap in je persoonlijke ontwikkeling
  • Onvergetelijke ervaringen op 3 sfeervolle trainingslocaties
  • All-in: Alle trainingen zijn inclusief manual, lunch en certificering
Previous
Next

Mijn reis in het onderbewuste

Review NLP Master training Angela Godschalk

Mijn doel om de NLP Master training te beginnen was om mezelf nog verder te ontwikkelen.

Ik werd meegenomen in een onderzeeër naar mijn onderbewuste. Het eerste weekend was het al raak. Zwarte dozen van het verleden met kettingen die mij onbewust stuurde werden opengetrokken. Het bewust worden van deze belemmeringen, verwerken en het loslaten hiervan maakte dat er meer rust in mijn hoofd kwam.

Door een familieopstelling heb ik een hechtere band gekregen met mijn dochter Eileen. Wat ik heb ervaren tijdens deze dagen is het enthousiasme, warmte, humor, de verschillende technieken en het oefenen hiervan maakte elk blok weer heel bijzonder.

De sfeer die de trainers creëerde was dat alles mogelijk is. Zij nodigden iedereen uit zijn of haar kansen te pakken. Mijn bewondering en waardering gaan uit naar Arnold, Ellen en Justin die op elk moment een luisterend oor of het juiste gereedschap aanreikte om mijn pad te vervolgen. Jullie zijn Kanjers. Chapeau voor jullie 3-tjes!

Liefs Angela Godschalk - Roosendaal

Agenda en prijzen Bekijk alle startdata

Reviews Reacties en ervaringen